Predstavení jazykové školy

Základní školy Zlínský kraj

seznam ...

Základní školy

Domov mládeže a Školní jídelna Kroměříž, příspěvková organizace
Střední odborné učiliště Uherský Brod
Základní škola a Mateřská škola speciální, Kroměříž
Mateřská škola pro zrakově postižené, Zlín
Základní škola praktická, Holešov
Základní škola praktická a Základní škola speciální Kroměříž
Základní škola praktická a Základní škola speciální, Bystřice pod Hostýnem
Základní škola a Mateřská škola při zdravotnickém zařízení, Kroměříž
Základní škola a Mateřská škola speciální Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Uherské Hradiště, Palackého náměstí
Základní škola praktická, Bojkovice
Základní škola praktická, Horní Lideč
(nezadáno), Na Výsluní 813
Základní škola praktická, Halenkov
Základní škola praktická, Rožnov pod Radhoštěm
Základní škola a Mateřská škola, Valašské Meziříčí, Křižná 782
Základní škola a Mateřská škola Vsetín, Turkmenská
Základní škola při Dětském domově Liptál
Základní škola při dětské léčebně, Luhačovice
Základní škola praktická a Základní škola speciální Slavičín
Základní škola při Dětském domově Vizovice
Základní škola praktická, Zlín
Základní škola a Praktická škola při Dětském domově Valašské Klobouky, Smolina 16
Soukromé Střední odborné učiliště obchodu a služeb, s.r.o.
Základní škola, Roštín, okres Kroměříž
Základní škola Ludslavice, okres Kroměříž
Základní škola a Mateřská škola Počenice - Tetětice, okres Kroměříž
Základní škola Prusinovice, okres Kroměříž
Základní škola Zámoraví, Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola Martinice, okres Kroměříž
Základní škola a Mateřská škola Loukov, příspěvková organizace
Základní škola Břest, okres Kroměříž
Základní škola, T.G.Masaryka, Bystřice pod Hostýnem, Nádražní 56, okres Kroměříž,příspěvková organizace
Základní škola, Bratrství Čechů a Slováků, Bystřice pod Hostýnem, Pod Zábřehem 1100, okres Kroměříž, příspěvková organiz
Střední škola MESIT, o. p. s.
2. Základní škola Holešov
1. Základní škola Holešov
3. Základní škola Holešov, Družby 329, 769 01 Holešov
Základní škola Hulín, okres Kroměříž
Základní škola, Chropyně, okres Kroměříž
Základní škola, Koryčany, okres Kroměříž
Základní škola, Kostelec u Holešova, okres Kroměříž
Základní škola, Kroměříž, Komenského náměstí 440
Základní škola, Kroměříž, U Sýpek 1462, příspěvková organizace
Základní škola Slovan, Kroměříž, příspěvková organizace
Střední škola služeb s.r.o.
Základní škola Oskol, Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola, Kvasice, okres Kroměříž
Základní škola a Mateřská škola Litenčice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola Morkovice, příspěvková organizace
Základní škola, Rajnochovice, okres Kroměříž
Základní škola Zborovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola Zdounky, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola Přílepy, okres Kroměříž
Základní škola Zachar, Kroměříž, Albertova 4062
Základní škola a Mateřská škola Traplice, okres Uherské Hradiště
Střední škola-Centrum odborné přípravy technické Uherský Brod
Základní škola a Základní umělecká škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Strání, okres Uherské Hradiště
Základní škola Velehrad, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola, Bílovice, okres Uherské Hradiště
Základní škola Buchlovice, okres Uherské Hradiště
Základní škola Josefa Bublíka, Bánov, okres Uherské Hradiště
Základní škola a mateřská škola J.A.Komenského, Nivnice, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Bystřice pod Lopeníkem, příspěvková organizace
Základní škola Kněžpole, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Kudlovice, okres Uherské Hradiště
Střední odborné učiliště letecké s. r. o.
Základní škola, Hradčovice, okres Uherské Hradiště
Základní škola a mateřská škola Huštěnovice, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Mistřice, okres Uherské Hradiště
Základní škola Nedakonice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Podolí, příspěvková organizace
Základní škola, Popovice, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Topolná, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Suchá Loz, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola, Uherské Hradiště - Mařatice, 1. máje 55
Základní škola a Mateřská škola Zlechov, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola Záhorovice, okres Uherské Hradiště
Základní škola Horní Němčí, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Jalubí, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Korytná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola, Pitín, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Uherský Brod-Havřice, Školní 117, okres Uherské Hradiště
Základní škola,Uherský Brod-Újezdec,Podhájí 291, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště - Jarošov, Pivovarská 200, příspěvková organizace
Základní škola Babice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka, Bojkovice, okres Uherské Hradiště
Střední škola obchodu a služeb Vsetín
Základní škola a Mateřská škola Boršice, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Březolupy, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola Hluk, okres Uherské Hradiště
Základní škola a mateřská škola Ostrožská Lhota, příspěvková organizace
Základní škola Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Starý Hrozenkov, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Šumice, okres Uherské Hradiště
Základní škola UNESCO, Uherské Hradiště, Komenského náměstí 350
Základní škola, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Střední odborné učiliště stavební, od 1.7.2005 Střední průmyslová škola stavební, Valašské Meziříčí, Komenského 2
Základní škola, Uherské Hradiště, Sportovní 777,příspěvková organizace
Základní škola, Uherské Hradiště, Za Alejí 1072
Základní škola,Kunovice,Červená cesta 853, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Uherský Brod, Mariánské náměstí 41, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Uherský Brod, Pod Vinohrady 1420, okres Uherské Hradiště
Základní škola,Uherský Ostroh, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vlčnov, příspěvková organizace
Základní škola praktická a Základní škola speciální Uherský Brod
Základní škola a Mateřská škola Ořechov, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola, Uherské Hradiště, Větrná 1063, příspěvková organizace
Domov mládeže a Školní jídelna Zlín
Střední odborná škola Josefa Sousedíka Vsetín
Základní škola Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Kunovice, U Pálenice 1620, okres Uherské Hradiště
Základní škola, Valašské Meziříčí, Šafaříkova 726, okres Vsetín
Základní škola, Valašské Meziříčí, Masarykova 291, okres Vsetín
Základní škola Integra Vsetín
Základní škola, Lešná, okres Vsetín
(nezadáno)
Základní škola Salvátor, Králova 380, Valašské Meziříčí
Základní škola, Valašské Meziříčí, Žerotínova 376, okres Vsetín
Základní škola, Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín
Základní škola, Valašská Polanka, okres Vsetín
Základní škola, Zašová, okres Vsetín
Základní škola, Vidče, okres Vsetín
Základní škola, Nový Hrozenkov, okres Vsetín
Základní škola, Rožnov pod Radhoštěm, Pod Skalkou 293, okres Vsetín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Kateřinice, okres Vsetín
Základní škola a mateřská škola Kunovice, okres Vsetín
Základní škola, Lačnov, okres Vsetín
Základní škola a Mateřská škola, Prostřední Bečva, okres Vsetín
Základní škola, Střelná, okres Vsetín
Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská Valašské Meziříčí
Základní škola Študlov, okres Vsetín
Základní škola, Lidečko, okres Vsetín
Základní škola, Ratiboř, okres Vsetín
Základní škola, Francova Lhota, okres Vsetín
Základní škola, T. G. Masaryka Horní Bečva, okres Vsetín
Základní škola, Horní Lideč, okres Vsetín
Základní škola, Kelč, okres Vsetín
Základní škola, Liptál, okres Vsetín
Základní škola, Velké Karlovice, okres Vsetín
Základní škola, Zubří, okres Vsetín
Střední odborná škola Slavičín
Základní škola, Rožnov pod Radhoštěm, Záhumení 1180, okres Vsetín
Základní škola a Mateřská škola, Police, okres Vsetín
Základní škola a Mateřská škola, Janová, okres Vsetín
Základní umělecká škola Karolinka, okres Vsetín
Základní škola, Rožnov pod Radhoštěm, 5. května 1700, okres Vsetín
Základní škola Slavičín - Malé Pole, Osvobození 8, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Tečovice, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Racková, okres Zlín
Základní škola Zádveřice-Raková, okres Zlín
Základní škola Spytihněv, okres Zlín
Střední škola gastronomie a obchodu Zlín
Základní škola Pohořelice, okres Zlín
Základní škola a mateřská škola Biskupice, okres Zlín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Březnice, okres Zlín
Základní škola Dolní Lhota, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Drnovice, okres Zlín
Základní škola Jasenná, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Lukov, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Ludkovice, příspěvková organizace
Základní škola Neubuz, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Slopné, okres Zlín, příspěvková organizace
Střední škola obchodně technická s.r.o.
Základní škola Sehradice, okres Zlín
Základní škola Pozlovice, okres Zlín
Základní škola a mateřská škola Žlutava, okres Zlín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Vysoké Pole, okres Zlín
Základní škola Bohuslavice u Zlína, okres Zlín
Základní škola Velký Ořechov, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Nedašov, příspěvková organizace
Základní škola Zlín, Okružní 4685
Základní škola Fryšták, okres Zlín
Základní škola Zlín, Slovenská 3076, příspěvková organizace
Základní škola Komenského I, Zlín
Základní škola Luhačovice, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Mysločovice, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže, Napajedla, okres Zlín, příspěvková organizace
Základní škola T. G. Masaryka Otrokovice, příspěvková organizace
Základní škola Mánesova Otrokovice, příspěvková organizace
Základní škola Trávníky Otrokovice, příspěvková organizace
Základní škola Slavičín, Školní 403, okres Zlín
Základní škola Gabry a Málinky, Štítná nad Vláří, okres Zlín
Základní škola Slušovice, okres Zlín
Střední škola oděvní a služeb Vizovice
Základní škola Tlumačov, okres Zlín, příspěvková organizace
Základní škola Trnava, okres Zlín
Základní škola Valašské Klobouky, okres Zlín
Základní škola Vizovice, okres Zlín
Základní škola Vlachovice, okres Zlín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Kašava, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Halenkovice, okres Zlín
Základní škola Zlín-Želechovice, 4.května 336
Základní škola Zlín, Nová cesta 268
Základní škola, Zlín, Mikoláše Alše 558
Střední odborná škola Otrokovice
Základní škola, Zlín - Malenovice , tř. Svobody 868
Základní škola Zlín, Štefánikova 2514, příspěvková organizace
Základní škola Zlín, Komenského 78, příspěvková organizace
Základní škola Zlín, Kvítková 4338
Základní škola Zlín, Dřevnická 1790
Základní škola Komenského II, Zlín, Havlíčkovo nábřeží 2567
Základní škola Zlín, Křiby 4788, příspěvková organizace
2. základní škola Napajedla, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Hvozdná, okres Zlín
Základní škola Brumov-Bylnice, okres Zlín
Střední odborná škola Luhačovice
Mateřská škola, Kroměříž, Kollárova 3945, příspěvková organizace
MATEŘSKÁ ŠKOLA Hulín Družba 1132, okres Kroměříž příspěvková organizace 768 24 Hulín
Mateřská škola, Kroměříž, Žižkova 4019, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Kostelany, okres Kroměříž
Základní škola a Mateřská škola Vítonice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Slavkov pod Hostýnem, příspěvková organizace
Mateřská škola, Chomýž, okres Kroměříž
Jubilejní základní škola T. G. Masaryka a Mateřská škola, Rusava, okres Kroměříž
Mateřská škola, Holešov, Grohova 1392, okres Kroměříž
Základní škola a Mateřská škola, Rymice, okres Kroměříž
Střední škola obchodu a gastronomie Koryčany
Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín
Mateřská škola, Němčice, okres Kroměříž
Mateřská škola, Bezměrov, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Mateřská škola, Kroměříž, Gorkého 2566, příspěvková organizace
Mateřská škola, Lubná, okres Kroměříž
Mateřská škola, Kroměříž, Mánesova 3766, příspěvková organizace
Mateřská škola, Kroměříž, Štěchovice, příspěvková organizace
Mateřská škola, Kroměříž, Postoupky 78, příspěvková organizace
Mateřská škola, Skaštice, okres Kroměříž
Mateřská škola, Kroměříž, Štítného 3712, příspěvková organizace
Mateřská škola, Nová Dědina, okres Kroměříž
Základní umělecká škola, Zdounky
Mateřská škola, Střížovice, okres Kroměříž
Mateřská škola, Karolín, okres Kroměříž
Mateřská škola, Bařice-Velké Těšany, okres Kroměříž
Mateřská škola, Kyselovice č.p. 208, 768 11, okres Kroměříž
Mateřská škola, Osíčko, okres Kroměříž
Mateřská škola, Míškovice, okres Kroměříž
Mateřská škola, Lechotice, okres Kroměříž
Mateřská škola, Ludslavice, okres Kroměříž
Mateřská škola, Morkovice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola, Pravčice, okres Kroměříž
Základní umělecká škola, Bystřice pod Hostýnem
Mateřská škola, Prusinovice, okres Kroměříž
Mateřská škola Podhradní Lhota
Základní škola, Rataje, okres Kroměříž
Mateřská škola, Roštín, okres Kroměříž
Mateřská škola, Zlobice, okres Kroměříž
Základní škola a Mateřská škola Žalkovice
Mateřská škola, Kostelec u Holešova, okres Kroměříž
Mateřská škola, Roštění, okres Kroměříž
Mateřská škola, Kvasice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola, Střílky, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Hulín
Mateřská škola, Dřínov, okres Kroměříž
Mateřská škola, Zdounky, okres Kroměříž
Základní škola a mateřská škola Žeranovice
Mateřská škola, Lutopecny, okres Kroměříž
Mateřská škola, Břest, okres Kroměříž
Mateřská škola Rychlov, Bystřice pod Hostýnem, Přerovská 51, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Mateřská škola, Bystřice pod Hostýnem, Sokolská 802, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Mateřská škola, Bystřice pod Hostýnem, Palackého 1144, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Základní škola speciální a Praktická škola při Dětském domově Zlín
Základní škola praktická a Základní škola speciální Zlín
Základní umělecká škola F. X. Richtera, Holešov
Odborné učiliště a Praktická škola Kroměříž
Odborné učiliště Holešov
Odborné učiliště Kelč
Odborné učiliště a Praktická škola Zlín - Klečůvka
Střední odborné učiliště Valašské Klobouky
Základní škola Jana Amose Komenského, Komňa, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Bojkovice, Štefánikova 830, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Záhorovice, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Stříbrnice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Mateřská škola, Zlámanec, okres Uherské Hradiště
Základní umělecká škola D-MUSIC v.o.s.
Základní škola a mateřská škola, Březová, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Hluk, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Mateřská škola, Horní Němčí, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Hradčovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Mateřská škola, Veletiny, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Medlovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Mateřská škola, Nedachlebice, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Nedakonice, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Nezdenice
Základní umělecká škola, Kroměříž
Mateřská škola, Ostrožská Nová Ves, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní škola a mateřská škola Osvětimany, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Pitín, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Polešovice, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Mateřská škola, Vážany, okres Uherské Hradiště
Základní škola a Mateřská škola Prakšice, příspěvková organizace
Mateřská škola, Pašovice, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Strání, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Šumice, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Topolná, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Uherský Ostroh
Mateřská škola, Košíky, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Jankovice, příspěvková organizace,okres Uherské Hradiště
Základní školaa mateřská škola, Tupesy, příspěvková organizace
Mateřská škola, Břestek, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Kostelany nad Moravou, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Staré Město, Komenského 1721, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Uherský Brod, Havřice 1, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Uherský Brod, Primátora Hájka 2030, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Uherský Brod - Újezdec, Nádražní 282, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Velehrad, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Uherské Hradiště
Mateřská škola, Boršice u Blatnice, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Slavkov, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola Drslavice, příspěvková organizace
Mateřská škola, Buchlovice, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Dolní Němčí, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Kunovice, Mládežnická 1321, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Mateřská škola, Staré Město, Rastislavova 1800, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola Olšava, U Školky 2148, Uherský Brod
Mateřská škola, Uherský Brod, Svatopluka Čecha 1528
Mateřská škola, Uherský Brod - Těšov, Školní 130, okres Uherské Hradiště
Základní umělecká škola, Bojkovice
Mateřská škola, Uherský Ostroh, Sídliště 836, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola s křesťanskou výchovou, Uherský Ostroh, Školní 679, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Uherský Brod, Obchodní 1639, okres Uherské Hradiště
Křesťanská mateřská škola, Za Radnicí, Staré Město, okres Uherské Hradiště, příspěvková organizace
Mateřská škola Lešná, okres Vsetín
Mateřská škola Valašské Meziříčí, Štěpánov 658, okres Vsetín, příspěvková organizace
Mateřská škola
Mateřská škola Valašské meziříčí, Vyhlídka 419, okres Vsetín, příspěvková organizace
Mateřská škola Valašské Meziříčí, Křížná 768
Mateřská škola
Střední škola obchodní a oděvní, Bystřice pod Hostýnem
Základní umělecká škola, Uherský Brod
Soukromá mateřská škola
Mateřská škola Vsetín, Luh I 1832
Mateřská škola, Kobzáňová 1537
Mateřská škola Vsetín, Rokytnice 425
Mateřská škola
Mateřská škola, Karolinka, okres Vsetín
Mateřská škola
Mateřská škola, Bystřička, okres Vsetín, příspěvková organizace
Základní škola, Choryně, okres Vsetín
Mateřská škola, Francova Lhota, okres Vsetín
Základní umělecká škola, Rožnov pod Radhoštěm
Mateřská škola, Halenkov, okres Vsetín
Mateřská škola, Horní Lideč, okres Vsetín
Mateřská škola
Mateřská škola Lidečko
Mateřská škola Střelná, okres Vsetín
Mateřská škola, Hošťálková, okres Vsetín
Mateřská škola, Hovězí, okres Vsetín
Mateřská škola, Huslenky, okres Vsetín
Mateřská škola, Jablůnka, okres Vsetín
Mateřská škola, Kelč, okres Vsetín, příspěvková organizace
Základní umělecká škola Vsetín
Mateřská škola Liptál, okres Vsetín, příspěvková organizace
Mateřská škola, Loučka, okres Vsetín
Mateřská škola, Nový Hrozenkov 736, okres Vsetín
Mateřská škola
Mateřská škola Ratiboř
Mateřská škola, Radost
Mateřská škola Rožnov pod Radhoštěm, Na Zahradách 644, okres Vsetín, příspěvková organizace
Mateřská škola, Růžďka 318, okres Vsetín
Mateřská škola Střítež nad Bečvou, okres Vsetín, příspěvková organizace
Mateřská škola, Valašská Bystřice
Základní umělecká škola, Valašské Meziříčí
Mateřská škola Valašská Polanka
Základní škola a Mateřská škola Leskovec, okres Vsetín, příspěvková organizace
Mateřská škola Lužná
Mateřská škola Valašské Meziříčí, Hrachovec 210, okres Vsetín, příspěvková organizace
Mateřská škola
Mateřská škola, Velké Karlovice 927, okres Vsetín
Mateřská škola Vidče
Mateřská škola Vsetín, Ohrada 1879
Mateřská škola
Mateřská škola, Zašová
Základní umělecká škola, Luhačovice
Základní škola a Mateřská škola, Zděchov, okres Vsetín
Mateřská škola
Mateřská škola
Mateřská škola
Mateřská škola
Mateřská škola
Základní škola a Mateřská škola Pržno, okres Vsetín
Základní škola a mateřská škola Lhota u Vsetína
Mateřská škola
Základní škola a mateřská škola, Mikulůvka, okres Vsetín
Základní umělecká škola Zlín-Jižní svahy
Základní škola, Loučka, okres Vsetín
Základní škola, Hovězí, okres Vsetín
Základní škola, Halenkov, okres Vsetín
Základní škola, Valašská Bystřice, okres Vsetín
Základní škola a mateřská škola Hutisko-Solanec
Základní škola, Valašské Meziříčí, Poličná 276, okres Vsetín
Základní škola, Dolní Bečva, okres Vsetín
Základní škola Sedmikráska, o.p.s.
Základní škola, Vsetín, Ohrada 1876
Základní škola, Rožnov pod Radhoštěm, Videčská 63, okres Vsetín
Základní umělecká škola, Zlín-Malenovice
Základní škola, Hošťálková, okres Vsetín
Základní škola, Vsetín, Luh 1544
Základní škola, Růžďka, okres Vsetín
Základní škola, Vsetín, Trávníky 1217
Základní škola, Vsetín, Rokytnice 436
Základní škola, Jablůnka, okres Vsetín
Základní škola Rožnov pod Radhoštěm, Koryčanské Paseky 467
Základní škola a Mateřská škola Branky, okres Vsetín, příspěvková organizace
Základní škola, Huslenky, okres Vsetín
Mateřská škola
Základní umělecká škola, Slavičín
Pedagogicko-psychologická poradna Zlín
Mateřská škola, Zlín, Frant. Bartoše 107
Mateřská škola, tř. T. Bati 1285, Zlín
Mateřská škola
Mateřská škola, Zlín, Slínová 4225, příspěvková organizace
MŠ Sluníčko
Mateřská škola, Zlín, Družstevní 4514
Mateřská škola Zlín, Santražiny 4224, příspěvková organizace, 760 01 Zlín
Mateřská škola, Zlín, Luční 4588
Mateřská škola, Držková, okres Zlín
Základní umělecká škola Zlín
Mateřská škola Luhačovice, okres Zlín, příspěvková organizace
Mateřská škola Pozlovice, okres Zlín,příspěvková organizace
Mateřská škola, Machová, okres Zlín
Mateřská škola, Pohořelice, okres Zlín
Mateřská škola, Komárov, okres Zlín
Mateřská škola, Návojná, okres Zlín
Mateřská škola, Nedašova Lhota, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Šanov
Mateřská škola, Slavičín, Nad Ovčírnou 351, okres Zlín
Mateřská škola, Březová, okres Zlín
Základní umělecká škola Rudolfa Firkušného Napajedla
Mateřská škola, Hrobice, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Veselá, příspěvková organizace, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Všemina, okres Zlín, příspěvková organizace
Mateřská škola, Jestřabí, okres Zlín
Mateřská škola, Tlumačov, okres Zlín
Mateřská škola, Trnava, okres Zlín
Mateřská škola, Loučka, okres Zlín
Mateřská škola, Valašské Klobouky, okres Zlín
Mateřská škola, Poteč, okres Zlín
Mateřská škola, Velký Ořechov, okres Zlín
Střední odborná škola - PaedDr. Stratil s.r.o.
Základní umělecká škola, Otrokovice
Základní škola a Mateřská škola Hřivínův Újezd, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Bratřejov, okres Zlín
Mateřská škola Vizovice, okres Zlín
Mateřská škola, Zádveřice - Raková, okres Zlín
Mateřská škola, Vlachovice, okres Zlín
Mateřská škola, Slovenská 1808
Mateřská škola, tř. Svobody 835, Zlín
Mateřská škola, Jasenná, okres Zlín
Mateřská škola, Ublo, okres Zlín
Mateřská škola Sluníčko, Slušovice, příspěvková organizace
Základní umělecká škola, Valašské Klobouky
Mateřská škola, Štítná nad Vláří, okres Zlín
Mateřská škola
Mateřská škola, Brumov - Bylnice, okres Zlín
Mateřská škola, Zlín, Osvoboditelů 3778, přísp. org.
Mateřská škola Zlín, M. Knesla 4056, příspěvková organizace
Mateřská škola, Napajedla, Komenského 1159, okres Zlín
Mateřská škola, Slavičín, Dlouhá 470, okres Zlín
Mateřská škola, Lhota, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Sazovice, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Újezd, okres Zlín, příspěvková organizace
Základní umělecká škola HARMONIE Zlín, s.r.o.
Základní škola a Mateřská škola Rokytnice, okres Zlín, příspěvková organizace
Středisko volného času Holešov
Středisko pro volný čas dětí a mládeže Šipka, Kroměříž, Úprkova 3268
Středisko pro volný čas dětí a mládeže, Hulín, okres Kroměříž
Dům dětí a mládeže Hluk, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže Staré Město
Dům dětí a mládeže Uherské Hradiště
Dům dětí a mládeže, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže Uherský Ostroh, příspěvková organizace
Středisko volného času, Rožnov pod Radhoštěm
Základní umělecká škola Morava, spol. s.r.o.
Středisko volného času Domeček, Valašské Meziříčí, příspěvková organizace
Alcedo - Dům dětí a mládeže Vsetín
Dům dětí a mládeže Luhačovice, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže ASTRA Zlín, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže, Brumov-Bylnice, okres Zlín, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže Sluníčko, Otrokovice, příspěvková organizace
Dům dětí a mládeže Slavičín
Střední odborné učiliště a Středisko praktického vyučování stavební s.r.o
Pedagogicko-psychologická poradna, Kroměříž
Pedagogicko-psychologická poradna, Uherské Hradiště
Vyšší odborná škola filmová Zlín, s.r.o.
Pedagogicko-psychologická poradna Valašské Meziříčí, Vodní 782
Jazyková škola ATHENA
Státní jazyková škola
Jazyková škola Beskyd
Lingua - jazyková škola
Mateřská škola Radost, Bystřice pod Hostýnem, Swaigrovo nám. 1365, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Mateřská škola, Záříčí, okres Kroměříž
Mateřská škola Sluníčko, Holešov, Havlíčkova 1190
Mateřská škola, Holešov, Masarykova 636, okres Kroměříž
Zlínská soukromá vyšší odborná škola umění, o.p.s.
Mateřská škola, Přílepy, okres Kroměříž
MATEŘSKÁ ŠKOLA, ul. Eduarda Světlíka, Hulín, příspěvková organizace
Mateřská škola, Koryčany, okres Kroměříž
Mateřská škola, Kroměříž, Spáčilova 3239, příspěvková organizace
Mateřská škola, Kroměříž, Páleníčkova 2851, příspěvková organizace
Mateřská škola, Zborovice, příspěvková organizace, okres Kroměříž
Mateřská škola, Kroměříž, Malý Val 1549, příspěvková organizace
Mateřská škola, Martinice, okres Kroměříž
Mateřská škola, Chropyně, okres Kroměříž
Mateřská škola, Pornice, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Střední odborná škola, Holešov
Základní škola a Mateřská škola, Chvalčov, okres Kroměříž
Mateřská škola, Uherské Hradiště, Svatováclavská 943, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Babice,okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Sušice, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola, Bánov, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola Mistřice, příspěvková organizace, okres Uherské Hradiště
Mateřská škola
Základní škola, Kladeruby, okres Vsetín
Základní škola a Mateřská škola, Jarcová, okres Vsetín, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola, Pozděchov, okres Vsetín
Gymnázium, Kroměříž
Mateřská škola, Otrokovice
Mateřská škola, Zlín, Česká 4790
Mateřská škola
Mateřská škola, Zlín, Mariánské nám. 141
Mateřská škola Zlín, Budovatelská 4819, příspěvková organizace
Základní škola Provodov, okres Zlín
Základní škola a Mateřská škola Březůvky, okres Zlín
Mateřská škola, Fryšták, okres Zlín
Mateřská škola, Zlín, Kúty 1963, příspěvková organizace
Mateřská škola, Zlín, Dětská 4698
Gymnázium Ladislava Jaroše Holešov
Mateřská škola, Zlín, Lázeňská 412, příspěvková organizace
Mateřská škola Zlín - Kudlov, Na Vrchovici 21, příspěvková organizace
Mateřská škola, Zlín-Malenovice, Milíčova 867
Mateřská škola, Horní Lhota, okres Zlín, příspěvková organizace
Dětský domov a Školní jídelna, Kroměříž
Dětský domov a Školní jídelna, Uherské Hradiště
Dětský domov a Školní jídelna, Bojkovice
Dětský domov a Školní jídelna Uherský Ostroh
Dětský domov a Školní jídelna, Zašová
Dětský domov a Školní jídelna, Valašské Meziříčí
Obchodní akademie Kroměříž
Dětský domov a Školní jídelna, Zlín
Dětský domov a Školní jídelna, Vizovice
Gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Zlín
Stojanovo gymnázium, Velehrad č. 1, 687 06 Velehrad
Arcibiskupské gymnázium v Kroměříži, 767 01 Kroměříž, Pilařova 3
Církevní konzervatoř, 767 01 Kroměříž, Velehradská 625
Církevní střední odborná škola, Bojkovice, Husova 537
Dům dětí a mládeže, Bojkovice, příspěvková organizace
Plavecká škola Uherské Hradiště
Plavecká škola Zlín
Střední odborné učiliště nabytkářské Koryna, s.r.o.
Tauferova střední odborná škola veterinární Kroměříž
Plavecká škola Valašské Meziříčí
Plavecká škola Kroměříž
Střední uměleckoprůmyslová škola, Uherské Hradiště
Základní škola praktická a Základní škola speciální Otrokovice
Dětský domov se školou, základní škola a školní jídelna
AISIS, o. s., pobočka Vsetín
DAT, s.r.o.
Odbor školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Zlínského kraje
Střední odborná škola Otrokovice, středisko služeb školám a zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků
Microsoft CZ
Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská, Kroměříž
Základní škola, Karolinka, okres Vsetín
Základní škola Emila Zátopka, Zlín
Základní škola, Uherský Brod, Na Výsluní 2047, okres Uherské Hradiště
Základní škola Čtyřlístek, s.r.o., Tyršovo nám. 363, 686 01 Uherské Hradiště
Mateřská škola, Střílky, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Církevní základní škola, Zlín, Česká 4787
1. základní škola Napajedla, příspěvková organizace
Základní škola, Bezměrov, okres Kroměříž
Mateřská škola, Trávníky 1218
Mateřská škola Valašské Meziříčí, Seifertova 160, okres Vsetín, příspěvková organizace
Střední průmyslová škola nábytkářská Bystřice pod Hostýnem
Mateřská škola, Čtyřlístek, Provodov, okres Zlín
Mateřská škola, Lípa, okres Zlín
Vyšší odborná škola právní,s.r.o.
Středisko praktického vyučování oděvní, s.r.o.
UHGAST - Středisko praktického vyučování, s.r.o.
Středisko praktického vyučování gastronomie, obchodu a služeb, s.r.o.
SPV Merkur, spol. s r.o., Zlín - Malenovice, tř.Svobody 836, PSČ 760 01
Mateřská škola, Kroměříž, Osvoboditelů 60, příspěvková organizace
Mateřská škola, Mariánské náměstí 16, Uherský Brod
Slovácké muzeum, Uherské Hradiště
Konzervatoř P. J. Vejvanovského Kroměříž
Junák, středisko 723.01, Vsetín
Městské divadlo Zlín
Střední policejní škola Ministerstva vnitra v Holešově
Církevní základní škola v Kroměříži
Mateřská škola, Sychrov 96, Vsetín
Základní škola, Vsetín, Sychrov 97
Anopress IT, a.s.
Mateřská škola, Bystřice pod Hostýnem, Bělidla 1168, okres Kroměříž, příspěvková organizace
Mateřská škola Zlín, U Dřevnice 206, příspěvková organizace
Mateřská škola, Prostřední 3488
Vyšší odborná škola pedagogická a sociální a Střední pedagogická škola, Kroměříž
Mateřská škola Zlín, Slovenská 3660, příspěvková organizace
Základní škola, Vigantice, okres Vsetín
Základní škola, Valašské Meziříčí, Vyhlídka 380, okres Vsetín
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy
Informační centrum pro mládež, Uherské Hradiště
Ostatní organizace
Výchovný ústav, SVP HELP, Střední škola a školní jídelna, Zámecká 107, 768 04 Střílky
Národní institut pro další vzdělávání
Národní ústav lidové kultury Strážnice
Společnost pro mozkově kompatibilní vzdělávání
Střední zdravotnická škola, Kroměříž
Zkušební škola
Denní centrum Cesta, Na Stavidle 1266, Uh. Hradiště
Dům Ignáce Stuchlého, Salesiánské centrum pastorace mládeže
Mateřská škola Klubíčko Tlumačov, s.r.o.
Pedagogická fakulta Masarykovy univerzity v Brně, Poříčí 31
Městský úřad Valašské Klobouky, odbor školství a kultury
Národní ústav odborného vzdělávání
Muzeum jihovýchodní Moravy ve Zlíně
Marlin B V
Střední průmyslová škola Uherské Hradiště
Školní jídelna, Břest
Školní jídelna
Školní jídelna
Školní jídelna
Školní jídelna Zlín, Hradská 5189
Školní jídelna Zlín, Kvítková 4338
Ústřední školní jídelna, Holešov, nám. Dr. E. Beneše 58, okres Kroměříž
Krajská a oblastní rada odborového svazu pracovníků školství Zlínského kraje
Městský úřad Bystřice pod Hostýnem, oddělení školství
Městský úřad Holešov, odbor školství
Střední průmyslová škola Uherský Brod
Městský úřad Kroměříž, odbor školství
Městský úřad Uherský Brod, odbor školství
Městský úřad Uheské Hradiště, odbor školství
Městský úřad Rožnov pod Radhoštěm, odbor školství
Městský úřad Valašské Meziříčí, odbor školství
Městský úřad Luhačovice, odbor školství
Městský úřad Otrokovice, odbor školství
Magistrát města Zlína, odbor školství,zdravotnictví,mládeže a tělovýchovy
Městský úřad Vsetín, odbor školství
Hnutí Brontosaurus, základní článek Mařatice
Soukromá střední odborná škola, s.r.o.
Rehabilitační stacionář Zlín
Mateřská škola, Základní škola a Střední škola pro sluchově postižené 75714 Valašské Meziříčí, Vsetínská 454
Samoplátci DVPP
Diagnostický ústav pro mládež, Středisko výchovné péče a Školní jídelna, Veslařská 246, 637 00 Brno
Centrum služeb postiženým, o. p. s., Tečovská 1052, Zlín
Centrum pro respiračně oslabené děti, Budovatelská 4820, 760 05 Zlín
Základní škola a Mateřská škola Přerov, Malá Dlážka 4
Dětské centrum, Burešov 3675, 760 01 Zlín
Gymnázium, Uherské Hradiště
Pokus1
Základní škola Záhuní Frenštát pod Radhoštěm
Základní umělecká škola, Strážnice, okres Hodonín
Střední škola hotelová a služeb, Kroměříž
Obchodní akademie, Vyšší odborná škola a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherské Hradiště
Základní umělecká škola Klobouky u Brna, Bratří Mrštíků 2
Základní škola Kojetín, Sladovní 492
Základní a Mateřská škola Mohelnice, Třebovská 32
Základní a Mateřská škola při lázních, Bludov, Lázeňská 573
Základní škola a Dětský domov Čechy pod Kosířem, Mánesova 1
Střední škola, Základní škola a Mateřská škola Prostějov, Komenského 10
Základní škola Šternberk, Olomoucká 76
Základní škola Lipník nad Bečvou, Osecká 301
Gymnázium J. A. Komenského a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Uherský Brod
Speciální škola Bruntál, Rýmařovská 15
Základní škola Moravský Beroun, Masarykova 357
Základní škola Olomouc, Táboritů 25
Základní škola a dětský domov Litovel, Palackého 938
Základní škola Hranice, Nová 1820, 753 01 Hranice
Speciální školy Město Albrechtice, Hašlerova 2
Komise J.W. Fulbrighta
Střední škola hotelová a obchodní, Uherské Hradiště
Česká školní inspekce, Zlínský inspektorát
Odbor školství, mládeže a sportu Krajského úřadu Olomouckého kraje
Základní umělecká škola, Frenštát pod Radhoštěm
Základní umělecká škola Frýdek-Místek
Střední odborná škola Uherský Brod
Základní škola Ostrava-Zábřeh, Kosmonautů 15
Základní škola a Mateřská škola Adamov, Komenského 4
Mateřská škola Prostějov, ul. Šárka 4a
Základní škola Frýdek-Místek, Pionýrů 400
Základní škola a Mateřská škola Brno, Jihomoravské nám. 2
Česká školní inspekce, Olomoucký inspektorát
Střední zdravotnická škola, Uherské Hradiště
zkouška
Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Ekocentrum Čtyřlístek
Oblastní charita Uherské Hradiště
Základní škola, Veselí nad Moravou, Kollárova 1045
Střední odborná škola a Gymnázium, Staré Město
Výchovný ústav, střední škola a školní jídelna Chvalčov
Základní škola a Mateřská škola logopedická
Občanské sdružení Kopretinka
Občanské sdružení Naděje - pobočka Vsetín, Kobzáňova 1537, 755 01 Vsetín
Dětský diagnostický ústav, Středisko výchovné péče, Základní škola a Školní jídelna
Střední lesnická škola Hranice, Jurikova 588, 753 01 Hranice
Střední odborná škola technická Uherské Hradiště
Charita Vsetín - Denní stacionář pro seniory
Městský úřad Vizovice, oddělení školství
Základní škola Hustopeče nad Bečvou, okres Přerov
Střední škola obchodu a služeb Jihlava
Vyšší odborná škola, vyšší zdravotnická škola, střední odborná škola zemědělská a střední zdravotnická škola Třebíč
Střední zdravotnická škola a vyšší zdravotnická škola Havlíčkův Brod
Dům dětí a mládeže Valašské Klobouky, okres Zlín
Pionýrská skupina Zborovice
Základní škola a mateřská škola Blatnice pod Svatým Antonínkem, okres Hodonín, příspěvková organizace
Masarykovo gymnázium a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Vsetín
Základní škola, Dětský domov a Školní jídelna Litovel
Mateřská škola speciální, Základní škola speciální a Praktická škola ELPIS, Brno, Koperníkova 2/4, příspěvková organizac
Základní škola, Dětský domov, Školní družina, Speciální pedagogické centrum a Přípravný stupeň základní školy speciální
Mateřská škola Kojetín, příspěvková organizace
Katolická základní škola v Uherském Brodě
Základní umělecká škola, Učňovská 1, 190 00 Praha 9
Masarykova základní škola, Masarykova 22, 691 51 Lanžhot
Základní škola Šternberk, Olomoucká 76
Základní škola praktická a základní škola speciální Šumperk
Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí
Základní škola praktická a základní škola speciální Příbor
Základní škola praktická a základní škola speciální Letovice
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola a střední škola, Dřevohostice, Novosady 248
Základní umělecká škola Jižní Město
Základní škola, Moravské Budějovice
Základní škola, nám. Republiky 10, Brno
Základní škola Bohutín, okres Příbram
Základní škola umělce Petra Bezruče, Frýdek-Místek
Základní škola a mateřská škola Kostelec na Hané, okres Prostějov, příspěvková organizace
Základní škola T.G. Masaryka a mateřská škola, Chroustovice
Gymnázium Rožnov pod Radhoštěm
ZŠ a MŠ Ústavní, Praha 8
Základní škola, Komenského 402, Frýdek-Místek
Základní škola Plumlov
Univerzita Palackého v Olomouci, Pedagogická fakulta
Učitelské listy
Univerzita Karlova v Praze, Pedagogická fakulta
Základní škola, Školní 700, Praha 4
Základní škola Dubňany, příspěvková organizace
Cyrilometodějská církevní základní škola, Brno
Základní škola Bučovice
Střední škola podnikatelská a Vyšší odborná škola, s. r. o.
Střední průmyslová škola strojnická Vsetín
Základní škola Magic Hill
Základní škola Zlaté Hory
Základní organizace Českého svazu ochránců přírody SALAMANDR-Rožnov
Český svaz ochránců přírody Radhošť, Rožnov
Město Uherské Hradiště
Terénní ekologické středisko BOŘÍ, Divoky
Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Veronica, Hostětín
Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Kosenka, Valašské Klobouky
Základní organizace Českého svazu ochránců přírody Centaurea, Uherský Brod
Odbor životního prostředí a zemědělství Krajského úřadu Zlínského kraje
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhoštěm
Město Kroměříž
Základní organizace Českého svazu ochránců přírody - regionální sdružení, okresní výbor Vsetín
Základní škola J. A. Komenského, Kyjov
Senát Parlamentu ČR
Základní organizace Českého svazu ochrany přírody Haluzice
MŠ speciální, ZŠ praktická a ZŠ speciální, Bártlova 83, Praha 9, 193 00
Mateřská škola "Sluníčko", s.r.o.
Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
Střední odborná škola ekonomická a Střední odborné učiliště, Veselí nad Moravou, Kollárova 1669
Sociální služby, příspěvková organizace
Středisko volného času Všetuly
MAXIMUM, jazyková agentura Kroměříž
Dům dětí a mládeže Zvonek Vizovice, příspěvková organizace
Základní škola a Mateřská škola Měrovice nad Hanou, příspěvková organizace
Mateřská škola a Základní škola pro sluchově postižené, Kyjov
Střední odborné učiliště, Kyjov
Valašský krajkářský a řemeslný spolek
Obchodní akademie a Vyšší odborná škola Valašské Meziříčí
Centrum přirozeného vzdělávání pro děti, Montessori Zlín o.s.
Junior Achievement, o.p.s. - Regionální kancelář Zlín
Základní umělecká škola, Veselí nad Moravou, náměstí Míru 1676
Střední škola zemědělská a přírodovědná Rožnov pod Radhoštěm
Integrovaná střední škola - Centrum odborné přípravy a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Valašské Meziříčí
Střední škola cestovního ruchu, s.r.o.
Střední škola Kostka s.r.o.
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Vsetín
Gymnázium, Zlín - Lesní čtvrť
Střední škola - Centrum odborné přípravy technické Kroměříž
Gymnázium, Valašské Klobouky
Gymnázium Otrokovice
Obchodní akademie Tomáše Bati a Vyšší odborná škola ekonomická, Zlín
Střední průmyslová škola Otrokovice
Střední průmyslová škola Zlín
Střední škola hotelová Zlín, s.r.o.
Gymnázium Jana Pivečky Slavičín
Soukromá střední škola pedagogická a sociální, s.r.o.
Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Zlín

Reklamy jazykové školy

Výukové CD romy

Náhodné inzeráty jazykové školy

Angličtina na míru- Dárkový voucher- Psáry, Hlubočinka
Jazyková škola Hippo School zajišťuje individuální kurzy anglického a německého jazyka v oblasti Dolní Jirčany, Horní Jirčany, Jílové u Prahy, Hlubočinka, Kocanda, Osnice a okolí. Vše na míru klientovi, profesionální servis, garantujeme pokroky!! Máme vynikající reference. Nabízíme krásné vánoční vouchery, můžete darovat jako vánoční dárek! Pro více info nás neváhejte kontaktovat na tel.:605 461 670.


Doučování, AJ konverzace s rodilou mluvčí v Praze
Rodilá mluvčí nabízí doučování anglické konverzace pro soukromé osoby i firmy v Praze.


Šikovný lektor NJ Jihlava
na výuku firemních skupinových kurzů v centru Jihlavy hledáme šikovného lektora s praxí a pedagogickým vzděláním. Podrobnosti na uvedených kontaktech.


Španělština Ostrava
Kvalitní lekce španělštiny v centru Ostravy pro vážné zájemce. Profi lektorka s praxí a vysokou kvalifikací - doktorandka na FFUP. Cena: 350 Kč / 60 min


Učitelé italštiny
Učitelé italštiny, lektoři: Gustav Vigato


Lektor/lektorka cizích jazyků ( Brno, Blansko, Boskovice )
EXPERIENCE jazykové vzdělávací centrum s.r.o. hledá nové lektory cizích jazyků pro dlouhodobou spolupráci na plný i částečný úvazek. Požadujeme: SŠ / VŠ vzdělání, státní či mezinárodní zkoušky z vyučovaného jazyka, perfektní znalost daného jazyka příjemné a reprezentativní vystupování, spolehlivost iniciativa, nápaditost, tvůrčí práce, flexibilita tvůrčí a energický přístup, vysoká zodpovědnost za provedenou práci   Přijímací řízení: ukázková hodina: cca 30 min, osobní pohovor Zaručujeme: příjemné pracovní prostředí systém odměňování dle dosažených výsledků malé skupinky studentů možnost seberealizace samostatnou a zodpovědnou práci odpovídající ohodnocení za kvalitní práci a tvůrčí přístup materiály pro přípravu k dispozici – učebnice, cizojazyčná literatura, audio a videokazety, … práci v mladém kolektivu profesionálních a nadšených lidí jistou práci Máte-li zájem o námi nabízené místo, zašlete nám životopisy s uvedenými referencemi, certifikáty, motivačním dopisem s informacemi, proč chcete učit a co nám jste schopni nabídnout na mailovou adresu ExperienceStankova@email.cz V případě zájmu o bližší informace nás můžete kontaktovat i telefonicky na čísle 608 403 003. TĚŠÍME SE NA SPOLUPRÁCI S VÁMI!!!


Překlad do němčiny
Sháním člověka s výbornou znalostí odborného německého či anglického jazyka pro překlad celého mého webu či části za rozumnou cenu. Pozor nemám zájem o překlad strojový! Více na tel.

Provozujete jazykovou školu?
Registrujte se do toplistu jazykových škol.
Buďte nejlepší jazykovou školou.

Angličtina do ucha
Němčina do ucha
Španělština do ucha
Němčina aktivně - konverzace němčina
Angličtina Euroword


Anglictina do ucha-akce
překlady, tlumočení, databáze překladatelů