Reklama

Predstavení jazykové školy TLC Trainings and Languages, s.r.o.

TLC Trainings and Languages, s.r.o.

Secializujeme na firemní jazykové vzdělávání ve 20ti světových jazycích s působností na celém území České republiky. Garance kvality jazykových kurzů je doložena získanými licencemi na vydávání mezinárodních certifikátů TOEIC a ECL. Naše studenty vyučujeme všeobecný jazyk, konverzaci, přípravu na mezinárodní jazykové zkoušky i odborné jazykové semináře. Dále nabízíme překladovou a tlumočnickou činnost. Překlady se provádí v těchto jazycích: afrikánština, albánština, angličtina, arabština, arménština, ázerbájdžánština, baskičtina, bengálština, běloruština, bosenština, bulharština, chorvatština, čeština, čičevština, čínština, dánština, estonština, finština, francouzština, galicijština, grónština, gruzínština, hebrejština, hindština, igboština, indonéština, islandština, italština, japonština, javánština, kašubština, katalánština, kazaština, kikujština, korejština, kurdština, litevština, lotyština, maďarština, makedonština, malajština, maltština, mongolština, němčina, nizozemština, norština, perština, polština, portugalština, rétorománština, rumunština, rusínština, ruština, řečtina, slovenština, slovinština, srbština, svahilština, španělština, švédština, tagalština, tádžičtina, thajština, tigrinština (Tigrigna), tongština (Malawi), tumbukština, turečtina, ukrajinština, vietnamština

Podrobnější informace o jazykové škole

Kraj: Jihomoravský kraj
Okres: Brno - město
Město: Brno
Adresa: Pražákova 1008/69
IČO / DIČ: 27252973 / CZ27252973
Manažer:
Telefon: 533 433 900
Mobil:
Fax:
Email: info@tlc.cz
WWW: www.tlc.cz

Tato škola nabízí firemní kurzy.
Lektoři a učitelé jsou ochotni dojíždět za studenty na výuku.
Škola neorganizuje jazykové pobyty.
Škola nabízí intenzívní výuku.
Výuku může vést rodilý mluvčí.


Podrobnější informace o jazykové škole

Jazykové kurzy nabízející tímto subjektem:

Tato jazyková škola nemá vložený žádný jazykový kurz v databázi.

Reklamy jazykové školy

Výukové CD romy

Náhodné inzeráty jazykové školy

Czech for foreigners
I offer individual courses for foreigners, all level. 17 years experience. Lessons are taking place in my office next Old Town Square or in your place.


Angličtina - Týden s rodilými mluvčími z USA a Anglie
Aktivní výuka anglického jazyka s rodilými mluvčími z USA a Velké Británie. English Camp pořádáme již 15 let. Každý den 3 hodiny anglických lekcí + další konverzace pro studenty 18 - 26 let. Angličtina: malé studijní skupinky (3 - 5 studentů) vedou rodilí mluvčí ve spolupráci se zkušenými českými vedoucími. Úroveň přizpůsobujeme studentům. Odpolední program: outdoorové aktivity, kreativní workshopy, výlety po Jizerských horách apod. Večer: písničky, program s kritickou, filosofickou i křesťanskou tematikou, diskuze, volný program. Datum: 13. - 20. července 2014. Místo: Paseky nad Jizerou- Ubytování: hotelového typu, plná penze Cena: 2.990 Kč (obsahuje výuku, stravu, ubytování, pomůcky) . Zpětná vazba studentů: "Kemp naplnil má očekávání v tom, že jsem se přestala tolik bát mluvit anglicky." "Kvalitní lektoři, vynikající odpolední program. " "Hodně jsem o English Campu předtím slyšela, a očekávání se naplnila. Prostě úžasný a inspirující."


výuka ruštiny ve Zlíně
Nabízím výuku současné ruštiny od úplných začátečníků až po pokročilé. S výukou mám několikaleté zkušenosti. Učím podle nejnovějších dostupných učebnic, kurz je vždy vytvořen na míru zákazníkovi. Kromě výuky nabízím také překlady, včetně odborných. Cena dle intenzity a úrovně.


Španělština Ostrava
Kvalitní lekce španělštiny v centru Ostravy pro vážné zájemce. Profi lektorka s praxí a vysokou kvalifikací - doktorandka na FFUP. Cena: 350 Kč / 60 min

Provozujete jazykovou školu?
Registrujte se do toplistu jazykových škol.
Buďte nejlepší jazykovou školou.

Angličtina do ucha
Němčina do ucha
Španělština do ucha
Němčina aktivně - konverzace němčina
Angličtina Euroword


překlady, tlumočení, databáze překladatelů